Chalupa pod Kyčerou

O chalupě

Chalupa je umístěna  pod úpatím hory Kyčera  v těsné blízkosti malého potůčku s výhledem na okolní hory.

Chalupa je roubená stavba s obytným podkrovím. Topení  je elektrické teplovodní-podlahové s možností přitápění  kachlovými krbovými kamny.

K chalupě vede zpevněný příjezd cca 70m od veřejné komunikace. Chalupa se  zahradou  je oplocená. Parkování je možné v oplocené části před chalupou, pro jedno vozidlo je kryté stání s možností dalších dvou parkovacích míst na zpevněné ploše.

Za chalupou je zahrada s ochlazovacím jezírkem a molem, dále ohništěm a ruskými kuželkami. Přístup do zahrady je z velké kryté terasy vybavené pohodlnou sedací soupravou.

V přízemí chalupy je jedna velká místnost zahrnující kuchyň, jídelnu s krbovými kamny a obytnou místností. Dále se v přízemí nachází technické zázemí, koupelna s velkým sprchovacím koutem a WC. V přízemí je umístěna ložnice se dvěma lůžky situována na východ.

V podkroví se nachází koupelna se sprchovacím koutem a WC, jeden jednolůžkový pokoj situovaný na východ s výhledem na hory, dále dvoulůžkový pokoj situovaný na jih s výhledem do zahrady a na jezírko a jeden třílůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem situovaný na západ.

Kuchyň je vybavena myčkou nádobí, indukční varnou deskou, horkovzdušnou troubou, digestoří, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toustovačem a chladničkou s mrazákem. Samozřejmostí je nádobí.

V technické místnosti je pračka, vysavač a sušák prádla.

Koupelny jsou vybaveny fénem.

Ložnice/pokoje jsou vybaveny skříněmi, komodami a nočními stolky s lampičkou.

Na kryté terase se nachází venkovní sedací souprava a plynový gril.

Rezervujte si pronájem

Chalupa pod Kyčerou

Komorní Lhotka 471
okr. Frýdek Místek

info@chalupapodkycerou.cz
+420 775 651 765

© 2021 Chalupa pod Kyčerou